Prekast Beton Kalıp Modelleme

Prekast Beton Kalıp Modelleme
6 Şubat 2020 No Comments Hizmetlerimiz admin

Neden Beton Kalıp

İnsan için bina yapma, barınma ihtiyacı insanlık tarihi kadar eskidir. Taşı, kerpici üst üste koyarak duvar yapma fikri belki de ilk insanları çok heyecanlandırmıştı. Ama bu fikrin binlerce yıldır uygulandığını biliyoruz.

Peki neden insanoğlu 21. yüzyılda hala aynı sistemi kullanıyor? Teknoloji, ilerleme, birikim inşaat sektörünü teğet mi geçti?

 Beton sağlam bir malzemeyse ve ona şekil verilebiliyorsa teknolojiyi yanımıza alarak klasik sistemlerden kurtuluyoruz. Desenli, sağlam bir duvar; pratik bir uygulama için beton kalıpları yapıyoruz. Beton artık sadece bir harç değil duvarın balkonun minarenin sütunun kendisi oluyor.. Teknoloji Estetiğin Hizmetinde “Kullan-at” bir malzeme olmayan Özgün Model beton  kalıpları, 4-5 yıl deforme olmaz ve defalarca kullanabilirsiniz. Paranız çöpe gitmez ve kısa sürede kendisini amorti eder. Kurulumu pratiktir ve özel bir uzmanlık gerektirmez.

BETON KALIPLARI’nın betonda ortaya çıkardığı modern zarif görüntüyü, desenleri  istediğiniz renge boyayıp taçlandırabilirsiniz; Çünkü bu beton kalıpları size düzgün, pürüzsüz kaliteli bir yüzey sunar.   

Balkonunuzda, bahçe duvarınızda, kaldırımlarda vb sahip olmak istediğiniz görüntü, sizin hayalinizle sınırlı. ÖZGÜN MODEL olarak, beton kalıp üzerine kullanım yeri ve alanına göre her tür tasarım uygulamasını gerçekleştirebiliriz…

About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.